Туристичний комплекс “Поділля”

Продаж будинку з земельною ділянкою

Терміново продається

туристичний комплекс “Поділля”

Туризм вихідного дня в Україні набуває все більшої популярності та вийшов на новий рівень в зв’язку з тимчасовим закриттям кордонів. Тому перспективи у цій сфері як ніколи високі.

Пропонуємо до Вашої уваги комплекс, який знаходиться в безпосередній близькості до  унікального туристичного місця Кришталева печера. Комплекс розташований в найстратегічному місці до входу в печеру. Фактично наша територія є єдиним місцем для повноцінної стоянки туристичних автобусів та нарощуванням нової інфраструктури. На території є трансформатор, проведений оптоволоконний інтернет, заасфальтована дорога. Напроти комплексу вже працює туристична інфраструктура. Сама місцевість неймовірно красива.
Печера – унікальне місце і вже сформований бренд, який постійно приймає туристів, має гарне транспортне сполучення, на всьому шляху асфальтоване покриття, та чудові краєвиди. Знаходиться на туристичному маршруті: Кам’янець-Подільська фортеця, Хотинська фортеця та печера “Кришталева” (Кривче).

Комплекс продається з будинком на 300 м2 та територією в 40 сотих. Будинок знаходиться в гарному стані.

3 127 500 грн (можливе відтермінування)

Контакти: +380 67 505 5100 Василь Романович

Місце сили, де почуваєшся вільним

Затишний куточок природи стане Вашим домом та місцем, де зможете черпати сили для нових ідей та звершень. А головне, він буде тішити не лише Вас, а й подорожуючих шукачів яскравих вражень. Станьте частиною цього неймовірного світу.

Неймовірні світанки та заходи сонця в туристичному комплексі

“Поділля”

Унікальна можливість створення невеличного готелю, приємного місця відпочинку, туристичної бази чи просто закладу харчуання неподалік Кривченської печери.

Перспектива розвитку прибуткового туристичного бізнесу.

Підтримка та розвиток туризму на багатовідвідуваній території, популяризація геологічної пам’ятки України.


© Печера Кришталева. Всі права захищено.

© Печера Кришталева. Всі права захищено.